O NAŠEM ODDÍLE

Jsme oddílem výkonnostního sportu při TJ Sokol Hradec Králové. Účastníme se soutěží pořádaných Českou obcí sokolskou, Českou gymnastickou federací a dalších pohárových závodů v rámci celé ČR.

Tréninky probíhají ve specializované gymnastické tělocvičně v základní škole Bezručova. Tělocvična je umístěna v 1. patře, vstup je bočním vchodem školy přes zahradu.

Přípravka /3-5 let/ cvičí 1-2x týdně 1,5-2 hodiny. V dalších letech se tréninky postupně zvyšují - děvčata závodního věku trénují 3-4 x týdně vždy 2,5 hodiny.

Oddílové příspěvky činí 3000 Kč/pololetí pro děvčata trénující 1x týdně.

Pro děvčata trénující 2x a více týdně jsou oddílové příspěvky 4000 /pololetí.

Členská známka 300 /rok.

Nové dívky do přípravky přijímáme v omezeném počtu závisejícím na kapacitě tréninkových prostor a počtu trenérek.

Pokud máte zájem o zařazení Vaší dcery do oddílu sportovní gymnastiky, zašlete na uvedený kontakt jméno a příjmení dcery, datum narození, adresu trvalého pobytu a telefonické spojení.

Kontakt: Jana Šišánová - jana.sisanova@seznam.cz

Podmínky účasti na tréninku:

• cvičební úbor (gymnastický dres nebo tričko a elastické kalhoty), přezůvky
  • lahev s pitím
  • děvčata musí mít upravené vlasy (nejsou vhodné sponky a gumičky, o které by se mohla poranit)
  • zákaz nošení řetízků, náramků a prstýnků
  • zákaz vstupu se žvýkačkou
  • v 16,30 hodin (začátek tréninkové jednotky) je dítě převlečené a připravené k tréninku (na převlékání je určena šatna)